Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyHlavní stránkaŠumperk - Dům a zahrada

Šumperk - Dům a zahradaŠumperk - Dům a zahrada

Šumperk - Váš dům, Váš hrad. Dům i zahrada vypovídají o svých majitelích. Nenechte je proto ladem. Pro ulehčení péče nejen o dům a zahradu si pořiďte přístroje a pomůcky z naší inzerce dům a zahrada. Nakoupíte zde určitě levněji než v běžném obchodě. Své inzeráty zadáváte bezplatně. Sháníte-li nějaký konkrétní přístroj či pomůcku pro dům a zahradu , zadejte svůj požadavek do poptávek. Můžete vybírat ze široké škály nabídek pro dům a zahradu.

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3

Begonie, begonka

[03.08. 2018] - Šumperk
150 Kč

náhled

Prodám mladou, krásnou a zdravou begonii. Šířka kytky je 45 cm a výška 30 cm. Jen osobní převzetí. Zábřeh, okr. Šumperk.

72x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Hlína, zemina bez kamení - zdarma

[03.08. 2018] - Šumperk
Zdarma

náhled

Daruji za odvoz hlínu, zeminu bez kamení. Vhodná na dorovnání pozemku, event. na trávu. Poslední zbytky. Odvoz si zajistí zájemce. Zábřeh, okr. Šumperk.

66x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat


Tepelné a zvukové foukané izolace šetří peníze

[21.12. 2016] - Šumperk
Dohodou

náhled

Myslíte, že se vám náklady na vytápění neustále zdražují, i přestože se snažíte maximálně šetřit? Vyměnili jste okna, ovšem neopomněli jste zateplit střechu? Pokud ano, potřebujete na zateplení střechy aplikovat foukané izolace, které jsou pro tyto účely nejvhodnější. Tepelné a zvukové foukané izolace Vám ušetří peníze, které by jinak vyletěly komínem. Pomocí foukané izolace se ....

102x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1